Yhteystiedot

Tapio Pesonen Oy

Sulantie 11 yläpiha, 04300 Tuusula

Tietosuojaseloste

Aukioloajat

MA 07:30 - 16:00
TI-TO 07:30 - 17:00
PE 07:30 - 16:00

Muina aikoina sopimuksen mukaan
0400 463 573 / Tapio Pesonen

Puhelin: 010 396 2990
myynti(at)tpesonen.fi

Laskutustiedot

Verkkolaskuosoite: 003710424608
Välittäjätunnus: 003721291126 (Maventa)

Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja, pyydämme toimittamaan laskut pdf-tiedostona sähköpostitse: pia@tpesonen.fi

Tapio Pesonen

Toimitusjohtaja
0400 463 573
tapio@tpesonen.fi

Teija Bergström

Asiakaspalvelu, myynti
050 576 1011
teija@tpesonen.fi

Tony Orenius

Mainostuotteet
040 545 3522
tony@tpesonen.fi

Keijo Piispa

050 470 8577
keijo@tpesonen.fi

Pirjo Lastu

Digipainotuotteet
050 464 3288
pirjo@tpesonen.fi

Staffan Nordman

Tekstiilipaino

Pia Suominen

Reskontra
050 357 4447
pia@tpesonen.fi